Nītaures iela 3, Rīga
Tālrunis: +371 20252505

Ārzemniekiem

SERVISS NO A LĪDZ Z

Par saviem klientiem mēs gādājam arī krietni ārpus klīnikas robežām. Ārvalstu pacientus esam ieraduši ņemt savā aizgādībā jau līdz ar ierašanos lidostā. Patiesību sakot, mūsu sadarbība sākas jau krietni iepriekš, jo kopā ar klientu sakārtojam ierašanās laiku, pēc vajadzības rezervējam viesnīcu un/vai transportu tepat uz vietas, tāpat kā gādājam par izklaides un atpūtas programmu uzturēšanās laikā Rīgā.

Pat ja par kultūras pasākumu apmeklēšanu iedomājaties tikai pēc pirmās vizītes pie mūsu speciālistiem, esam gatavi ātri reaģēt. Palīdzēsim atrast jums tīkamu restorānu, redzēt kādu no Latvijas lepnuma – Nacionālās Operas – izrādēm vai atbrīvoties no stresa SPA centrā. Rīga jau vēsturiski kalpojusi kā krustceles, pilsēta, kurā Rietumi saplūst ar Austrumiem, veidojot vidi, kur ikviens var atrast ko sev piemērotu. Gan kultūras mīļotāji, gan gardēži vai vienkārši skaistu skatu kolekcionāri.

Atrodoties Baltijas valstu pašā centrā, esam ērti sasniedzami gan no Skandināvijas, gan NVS valstīm vai Rietumeiropas. 200 miljoniem cilvēku Rīga atrodas, ilgākais, divu stundu gara lidojuma attālumā un tas Latvijas galvaspilsētu ir krietni rūdījis viesmīlības mākslā. Pie ārvalstu viesiem radis arī mūsu medicīnas personāls. Runājam tikpat labi latviski, kā krieviski un angliski. Savukārt, ja kāda no šīm valodām rada problēmas jums, sagādāsim tulku.

Vairāk par Latviju: www.latviatourism.lv

Vairāk par Rīgu: www.liveriga.lv