Nītaures iela 3, Rīga
Tālrunis: +371 20252505

Par mums

Smaids, kurā iemīlēties

Padarīt Jūsu smaidu par ideālu palīdzēs zobārstniecības klīnika „Dentarium”, kurā izmanto jaunākās ārstēšanas metodes, lai pārvērstu jebkuru nelabvelīgu zobu par skaistuma etalonu

„Dentarium” strādā ārsti, kuri rada brīnumus. Katrs cilvēks, kurš jebkad savā dzīvē ir piedzīvojis zobu sāpes, sapņo par savu zoba problēmas risināšanu pēc iespējas ātrāk, maksimāli komforti un gandrīz uz visiem laikiem. Tas viss kļūst iespējams pateicoties kvalificētiem speciālistiem, kas strādā mūsu klīnikā. Nekādas burverstības, tikai augsti kvalificētu mūsu ārstu darbs un Holivudas smaids kļūs par Jūsu vizītkarti.

Klīnika „Dentarium „- tas ir saprātīgas pakalpojumu izmaksas. Viens no mūsu darba principiem – tā ir Eiropas kvalitāte par daudz pieejamāku cenu ar jaunāko tehnoloģiju izmantošanu. Mēs radām stomotoloģisku mākslas šedevrus katram klientam. Lai to paveiktu tagad nav nepieciešams doties uz citu valsti. Izveidot mākslu no sava smaida ir viegli, , ja esat izvēlējies mūsu klīniku. Tas varētu izklausīties pēc diezgan ambicioza apgalvojumu, bet Dentarium vienmēr pieturējās pie pārliecības – darīt izcili vai arī nedarīt vispār. Tāpēc arī no idejas rašanās līdz klīnikas atklāšanai pagājuši trīs gadi. Toties iznākums ir noslīpēts līdz pēdējai detaļai, ieskaitot īpašu dizainera piegājienu, kas ļāvusi “iesaiņot” Dentarium stomatologu profesionalitāti pacientam mājīgā, ērtā un vizuāli baudāmā interjerā.

„Dentarium” novērtē, ka klienti uztic mums visdārgāko – savu veselību. Mēs cenšamies apmierināt katra pacienta prasības un attaisnot cerības. Mūsu zobārsti kopā ar skaistu smaidu arī atgriež Jūsu zobiem augstu funkcionalitāti un izturību. Uzticieties mums, uzdāviniet sev apburošu smaidu, veselus zobus un lielisku garastāvokli!

Fakti Par Klīniku

8
Gadu pieredze
9000
Laimīgo klientu
10
Implantu sistēmas

 

Mūsu Speciālisti

Elmīra Mekša
Administratore

 

Lada Picula
Administratore

 

Irina Čistjakova
Administratore

 

Uljana Turmanova
Stomatologa assistente

Inna Semeiņikova
Stomatologa assistente

Angerika Gončaruka
Stomatologa assistente

Ludmila Dorofeeva
Stomatologa assistente

Baiba Rasa
Stomatologa assistente

Anna Astratova
Stomatologa assistente

Iluta Jansone
Higiēniste

Kristina Smola
Ārsts, stomatologs

Aleksandra Svaža
Ārsts, stomatologs

Jekaterina Siliņa
Ārsts, stomatologs, ortodonts

Sergejs Golovins
Ārsts, stomatologs

Dmitrijs Petrosjans
Īpašnieks, galvenais ārsts, stomatologs

Profesionālais zobārsts ar modernām tehnoloģijām

Rezervē vizīti vai zvani:  +371 20252505

Klientu Atsauksmes

Gribu izteikt lielu pateicību Jūsu kolektīvam. Es visu laiku ceļoju apkart pasaulei, kur satieku un strādāju ar dažādiem cilvēkiem, un visi nemītīgi jautā, kur es dabūju tādu smaidu? Kad cilvēki uzzinā kā Latvijā, tie kļūst pārsteigti, bet priekš manim nav labākas vietas nekā "Dentarium" klīnika. Atsevišķi gribu pateikt liels paldies labākajām stomatologam - Dmitrijam Petrosyanam

Maxim Esterkin
Latvija

Esmu ļoti pateicīga par Jūsu lielisko darbu! Tiem, kuri sevi mīl un ciena iesaku apmeklēt tieši klīniku "Dentarium", viņi patiešām ir augstas klases zobārsti. Latvijas moderna pieccīņniece.

Jeļena Rubļevska
Atēnas Olimpiskajās spēlēs izcīnijusi sudraba medaļu.

Brīnišķīga klīnika "DENTARIUM" ! Šeit strādā super speciālisti – stomatoloģi. Ļoti patīkamā un draudzīga atmosfēra, katram klientam tiek veltīts pietiekoši daudz uzmanības. Mans smaids visiem patīk. Īpašais paldies dakterim Dmitrijam un viņa asistentei Annai.

Svetlana Tjagaceva
Dedenovo (Krievija) ciema administrācijas vadītāja

Dzirdēju tikai labas atsauksmes, apmeklējot „Dentarium” klīniku. Pēc apmeklējuma sapratu kāpēc. Pateicoties īpašai atmosfērai, Jūs netikai iegūstat burvīgu, žilbinošu smaidu, bet arī jūtaties mīlēts un lolots. Liels paldies Dmitrijam Petrosjanam un viņa kolektīvam. Uz klīniku gribās atgriezties vēl un vēl. Noteikti ieteikšu draugiem un paziņām, kā arī iesaku JUMS.

Arnita Suhetska
Latvija