Nītaures iela 3, Rīga
Tālrunis: +371 20252505

Implanti

Implanti

 • Implanti ir mūsdienīgs risinājums situācijā, kad zaudēts viens vai vairāki zobi. No ķirurģiskā titāna izveidotās zobu saknes saaug ar žokļa kaulu, kļūstot par tā sastāvdaļu un nodrošinot stabilu pamatu vienam vai vairākiem zobiem.
  Mūsdienu metodes ļauj novērst jebkurus defektus, sākot no viena trūkstoša zoba līdz pat bezzobu žoklim. Implantētie zobi ir patiesi identiski Jūsu īstajiem zobiem un nodrošina dabisku sajūtu mutes dobumā.

  • Klasiskā metode – ķirurgs ieaudzē titāna implantu žokļa kaulā, kam seko osteointegrācija jeb implanta saaugšana ar kaulu, kļūstot par tā sastāvdaļu. Process ilgst 2–3 mēnešus, ja implants ievietots apakšžoklī, un 4–6 mēnešus, ja tas ievietots augšžoklī. Sadziedēšanas laikā izgatavo zoba/ zobu pagaidu protēzi, lai tad, kad minētais laiks pagājis, notiktu galīgā protezēšana. Tad ārsts nostiprina pastāvīgo zobu/zobus uz implantiem jeb mākslīgi izveidotajām saknēm.
  • Replace metodika ar immediate protezēšanu – tūlītēja implantācija pēc zoba ekstrakcijas.
  • Immediate implant loading – tūlītēja implantu slogošana.

  Zaudētā zoba/zobu vietā ārsts nekavējoties ievieto implantu, tūdaļ pat izgatavojot pagaidu mākslīgo zobu, ko nostiprina pie implanta. Pēc sešiem mēnešiem pagaidu protezēšanu nomaina ar pastāvīgo.