Nītaures iela 3, Rīga
Tālrunis: +371 20252505

Dmitrijs Petrosjans

Dmitrijs Petrosjans

Dibinātājs, īpašnieks un galvenais zobārsts elites zobārstniecības klīnikas DENTARIUM

Dmitrijs Petrosyans 1993. gadā absolvēja stomatoloģisko fakultāti Latvijas Medicīnas akadēmiju. Darba pieredze zobarstniecības jomā – 19 gadi.
Viens no pirmājiem Rīgā sāka interesēties par CEREC tehnoloģiju un jau vairāk nekā 17 gadus veiksmīgi izmanto šo sistēmu, lai ārstētu savus pacientus. CEREC tehnoloģija lauj veikt keramiko zobu restaurāciju vienas vizītes laikā. Turklāt, Dmitrijam ir 12 gadu pieredze par ķirurgu-implantologu. Viņš savā darbā izmanto ne tikai klasisko tehniku, bet arī Replace-tehniku( slimās saknes noņemšana, implanta instalācija un pagaidu protēze uz implanta(viena vizītes laikā)).
Dmitrijs regulāri piedalās ikgadējā „The Greater New York Dental meeting” pasākumā Ņujorkā, kā arī pastāvīgi pilnveido savas prasmes un iemaņas tematiskajos kursos un semināros. Dmitrijs specializējas sarežģītos darba veidos, implantiem un estētiskai zobārstniecībai. (holivudas smaids).
Zobarstu vidē ir pazīsams ar savu pieeju: visu darīt ideāli, vai vispār nedarīt. Katrs no viņa darbiem – ir kā mākslas darbs, kuru vienmēr novērtē ar augstāko atzīmi.